KLUB PTTK „POD CIUCHCIĄ” zaprasza
w sobotę 08 grudnia 2018

NA
IV MIKOŁAJKOWY SPACER TURYSTYCZNY
z cyklu :„NA HASŁO ZA MIASTO ”

Wyjazd z Przemyśla zamówionym busem EUROBUS do Reczpola.
Godz. odjazdu autobusu:
- ul. Czarnieckiego - godz. 9.30 ( tu wsiada organizator )
- ul. Grunwaldzka Statoil – godz. 9.33
Trasa spaceru : z przystanku Reczpol pieszo przez Rezerwat Brzozy Czarnej, dalej drogą przez las przez Przełęcz Krzywiecką do Doliny Hołubli, Rezerwat Przełomu Hołubli. Zakończenie trasy przy miejscu ogniskowym w Hołubli. Powrót do Przemyśla busem EUROBUS o godz. 14.00
Informacje dodatkowe : długość trasy ok. 7,5 km, trasa dość łatwa, wymagany odpowiedni ubiór turystyczny i obuwie!
Wpisowe: transport w obie strony 10zł + 5zł organizacyjne - płatne na rajdzie.
Ubezpieczenie, kiełbaska na ognisko, we własnym zakresie.
Ponieważ jest to Rajd Mikołajkowy, to mile będą widziane czapeczki lub inne gadżety mikołajkowe ( duży wybór tanich czapeczek jest w E’Leclercu i w Tesco ok. 2-3zł )
Uwaga!! W razie złej pogody organizator zastrzega sobie prawo do zmiany lub skrócenia trasy!
Zgłoszenia telefoniczne przyjmuje do czwartku do godz. 20.00 !!! organizator rajdu – Małgorzata Nowak - kom. 602-780-314 .
ZAPRASZAMY !
Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią