Szanowni Państwo w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną oraz wieloma ograniczeniami jakie zostały w prowadzone w ostatnich dniach przedstawiamy poniżej wszelkie informację dotyczące możliwości przedłużenia członkostwa:

Składkę członkowską prosimy opłacać przelewem bankowym na konto Oddziału PTTK im. dr. M Orłowicza w Przemyślu- Konto PEKAO S.A. I/O Przemyśl 80 1240 2568 1111 0000 3629 4259.

W tytule przelewu prosimy o zamieszczenie : "Składka członkowska 2020 r Ulgowa/Normalna- imię i nazwisko".

Znaczki członkowskie będzie można odebrać w biurze Oddziału po ustąpieniu obecnych zagrożeń

Za datę zapłacenia składki będzie uznawany moment wpływu środków na nasze konto bankowe.

Na wniosek jest możliwość wystawienia zaświadczenia o zapłaceniu składki. Ewentualne wnioski prosimy składać drogą elektroniczna na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy że wysokość składek członkowskich za rok 2020 wynosi:
N-normalna- 65 zł
U-ulgowa- 40 zł(emeryci, osoby z niepełnosprawnością, bezrobotni)
UM-ulgowa młodzieżowa-30 zł(dzieci, młodzież do 19 rż. studenci do 26 rż.)

Zarząd Oddziału PTTK im Dr. M. Orłowicza w Przemyślu
19.03.2020 r.