ZIMOWA TARNICA
15.12.2019 (niedziela)

Program:
Zbiórka o godz. 5:45 na parkingu dla autokarów Plac Rybi obok MNZP w Przemyślu. Wyjazd o godz. 6:00.
Przejazd na trasie: Przemyśl- Ustrzyki Dolne - Wołosate.
Przejście piesze trasą: Wołosate - Tarnica ( najwyższy szczyt polskich Bieszczadów) – Wołosate. Czas przejścia ok. 5-6 godz.
Na zakończenie spotkanie integracyjne przy ognisku.
Kiełbaska do pieczenia i inne wiktuały we własnym zakresie.
W trakcie ogniska rozstrzygnięcie konkurs na najlepszą stylizację mikołajkową:)
Powrót do Przemyśla w godz. wieczornych.

UWAGA! Wymaga się od uczestników wycieczki odpowiedniego ubioru do wędrówek górskich w warunkach zimowych oraz kondycji fizycznej.

Cena: 80 zł ; członkowie PTTK - 75 zł

Świadczenia objęte ceną: transport, przewodnictwo, ubezpieczenie (SU 5000 zł)*,
*Dla członków PTTK ubezpieczenie w ramach składki członkowskiej

Zachęcamy do zabrania ze sobą tylko naturalnych ozdób choinkowych, które byłyby smaczne dla ptaszków (słoninka, ziarenka itp.)
Zgłoszenia i zapisy przyjmuje Biuro Turystyczne PTTK Przemyśl w terminie do 11.12.2019 r (wtorek). tel. 16 678 53 74, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W ciągu 3 dni od zgłoszenia należy wpłacić wpisowe.