KLUB pod Ciuchcią PTTK O/Przemyśl zaprasza
w dniu 16 października 2019 r. (środa)
na grzybobranie i nie tylko w Lasy Sieniawskie

Orientacyjny program:

Godzina 5.30 - wyjazd z Przemyśla spod Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej do lasów administrowanych przez Nadleśnictwa Oleszyce i Sieniawa (przy drodze wojewódzkiej W -867 Oleszyce-Sieniawa oraz przy drodze w kierunku Stare Sioło - Dzików).
W programie ponadto:
- po zbieraniu grzybów przewidziane jest zwiedzanie Lasu Katyńskiego i Smoleńskiego
oraz Leśnego Obiektu Edukacyjnego w Leśnictwie Kolonia, Nadleśnictwo Oleszyce,
- ognisko z własnym wiktem i napojami, jest możliwość zrobienia herbaty i kawy) w Leśnym Obiekcie
Edukacyjnym w Leśnictwie Kolonia

Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany terminu wycieczki w przypadku braku wysypu grzybów w tym czasie !!!

Koszt wyjazdu dla członków PTTK 35 zł/osoby
Koszt wyjazdu dla sympatyków - 43 zł/osoby

- przewidywany powrót ok. 16.00 -16.30

Świadczenia gwarantowane w ramach kosztów wycieczki: transport (kalkulacja na 25 osób), ubezpieczenie, opieka pilota i przewodnictwo na trasie wycieczki.
Zabieramy ze sobą odpowiedni strój terenowy, duży koszyk, nożyk, własny wikt na ognisko (spacer po lesie wzmaga apetyt) oraz dobry humor.

Zapisy i wpłaty w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 do godz. 10.00 dnia 15.10. 2019 r. (wtorek).
Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego.

Przy zapisie sympatycy PTTK winni podać do ubezpieczenia; imię i nazwisko, adres zamieszkania, PESEL
Przy zapisie sympatycy PTTK – u podają do ubezpieczenia; adres, DATA URODZENIA. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na tel. do PTTK, ul. Waygarta 3, tel. 16 678 53 74 na tel. lub 506 711 741 Stanisława Bańcarz