BIURO TURYSTYCZNE „PTTK PRZEMYŚL” ZAPRASZA NA WYCIECZKĘ


"ŚCIEŻKA W KORONACH DRZEW" W KRYNICY ZDROJU ORAZ TYLICZA
TERMIN: 26.10.2019 (sobota)

PROGRAM:

Zbiórka uczestników o godzinie 5:45 na parkingu Plac Rybi obok Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej. Wyjazd o 6.00. Przejazd do Krynicy. Ok. 10.00 spacer po ścieżce pośród drzew.
Konstrukcja powstała na górnej stacji narciarskiej ośrodka Słotwiny Arena, na wysokości prawie 900 metrów, w pasmie Jaworzyny Krynickiej. Z wieży rozciąga się widok na Tatry i Beskid Sądecki. Do wieży prowadzi drewniana, łagodnie wznosząca się kładka o długości 1030 metrów. Biegnie ona w koronach drzew i wpiera się na 18 wieżach wsporczych i 87 słupach. Konstrukcja powstała wśród pięknego drzewostanu, na który składają się dorodne okazy buków, jodeł oraz świerków. Przerwa na obiad w Krynicy. Krótki spacer po Krynicy. Przejazd do Tylicza. Zwiedzanie z prałatem Marianem Stachem Tylicza: kościół im. Maryi z golgotą oraz kościoła parafialnego p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła (wolne datki). Powrót do Przemyśla ok. 22:00. Program może ulec niewielkim zmianom.

Koszt wycieczki:
członkowie PTTK i dzieci do lat 16 - 115 zł

pozostałe osoby - 125 zł


Cena obejmuje: transport, ubezpieczenie, opieka pilota – przewodnika.
Możliwość zamówienia obiadu w Krynicy w cenie 20 zł - płatne przy zgłoszeniu. Dodatkowo płatne na miejscu: Bilet na wieżę: Normalny - 39 zł, Ulgowy - 32 zł, ze zjazdem kolejką N- 57 zł i U – 47zł. Ulga przysługuje dzieciom do lat 12 oraz seniorom 60+. Zapisy i wpłaty (do 3 dni od zgłoszenia) w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 do 23.10.2019 r. (środa). Przy zapisie należy podać do ubezpieczenia; imię i nazwisko, adres zamieszkania.