WEEKEND W KRYNICY ZDRÓJ
ZWIEDZANIE I RELAKS
TERMIN 19-20.10.2019 ( 2 DNI)


Program wycieczki:
19.10.
Zbiórka o godz. 6:45 Plac Rybi parking obok MNZP. wyjazd o godz. 7:00 Przyjazd do Krynicy. Wjazd kolejką na Jaworzynę Krynicką –jedna z najdłuższych kolei gondolowych w Polsce. Kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką ma długość 2 211 m. Biegnie z Czarnego Potoku na szczyt Jaworzyny Krynickiej (1114 m.n.p.m.) i przebiega wzdłuż stoku góry, w otoczeniu niepowtarzalnych krajobrazów i soczystej beskidzkiej przyrody skąd można podziwiać wspaniałe beskidzkie krajobrazy, Tatry Słowackie a nawet najwyższe szczyty bieszczadzkie. Przejazd do centrum Krynicy. Spacer z przewodnikiem po najważniejsze miejscach krynickich m.in. pomnik Kiepury, deptak główny.
Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja.
Wieczorny relaks na basenie oraz w saunie w ośrodku wypoczynkowym Panorama.
20.10.
Śniadanie, wykwaterowanie. Zwiedzanie Muzeum Nikifora - zlokalizowane w zabytkowej, drewnianej willi "Romanówka", która jest typowym modelem XIX budownictwa uzdrowiskowego. Koncert Orkiestry Zdrojowej w Pijalni Głównej z degustacją wody. Przejazd do Szymbarku. Zwiedzanie Dworu obronnego z XVI wieku, perełka architektury polskiej. Powrót do Przemyśla w godzinach wieczornych.

Koszt wyjazdu dla członków PTTK - 255 zł/osoby
Koszt wyjazdu dla pozostałych osób -265 zł/osoby

Cena obejmuje: transport (bus lub autokar w zależności od liczby osób), nocleg w komfortowym hotelu ( pokoje 2,3 – osobowe z łazienkami), śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja, korzystanie z basenu i sauny, ubezpieczenie ( S.U. 5000 zł) , opieka pilota, przewodnik po Krynicy i w Szymbarku.
Dodatkowo płatne: kolejka gondolowa góra/dół - 28 zł, Kasztel- 5 zł.
Zapisy i wpłaty w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 do 20.09.2019 r. (piątek).


3 dni po zapisie płatna zaliczka 100 zł, reszta płatna do 05.10.2019.


Przy zapisie należy podać do ubezpieczenia; imię i nazwisko, adres zamieszkania,.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. PTTK O/Przemyśl 16 678 53 74,