KLUB GÓRSKI PTTK „KARPATY” W PRZEMYŚLU I KLUB PTTK „POD CIUCHCIĄ”

ZAPRASZAJĄ NA RAJD PIESZY
PO STRONIE UKRAIŃSKIEJ W DNIU 24.03.2019r.

Klub Górski PTTK „Karpaty” oraz Klub PTTK „Pod Ciuchcią” zapraszają w dniu 24 marca 2019r. na rajd pieszy z Medyki – Szeginie do Starzawy po stronie ukraińskiej.

Program rajdu:
Wyjazd uczestników w dniu 24.03.2019r. (niedziela) o godzinie 7:59 autobusem kursowym linii 09 firmy EUROBUS z Przemyśla z przystanku przy ul. Jagiellońskiej do Medyki. Przekroczenie granicy polsko-ukraińskiej ok. godz. 8.40

Przejście piesze: Szeginie – Buców (cerkiew św. Mikołaja) – Marianka Polska - Zawierzchy (cmentarz z okresu I Wojny Światowej) – Starzawa.

Długość trasy ok. 10 km.

Powrót ze Starzawy zamówionym ukraińskim busem do Mościsk przez Rudniki. W Mościskach istnieje możliwość zamówienia obiadu. Przejazd busem do Szegini, przekroczenie piesze granicy i powrót autobusem kursowym do Przemyśla.

Organizator: Klub Górski PTTK „Karpaty” i Klub PTTK „Pod Ciuchcią”

Przewodnictwo i opracowanie trasy: przewodnik turystyczny Stanisława Hanasko.

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w rajdzie e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22.03.2019r.

Każdy z uczestników pokrywa indywidualnie koszty przejazdu busem. Całkowity koszt wynajęcia busa po stronie ukraińskiej wynosi 130 zł. Koszt jednostkowy uzależniony od liczby uczestników.

Każdy uczestnik powinien posiadać: PASZPORT, odpowiedni stan zdrowia i kondycję fizyczną odpowiedni do wędrówki strój i obuwie turystyczne.
Uczestnictwo w wyjeździe jest zgodą na wykorzystanie przez Klub Górski PTTK „Karpaty” i Klub PTTK „Pod Ciuchcią” wizerunku uczestnika poprzez publikacje filmów i zdjęć z rajdu na stronie www i portalu społecznościowym klubu.
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie rajdu lub odwołania rajdu z powodu niewystarczającej liczby uczestników, wyjątkowo niesprzyjającej prognozy pogody czy też innych nieprzewidzianych przyczyn, dlatego prosimy śledzić ewentualne ogłoszenia na stronie internetowej Oddziału i Klubu do godz. 15.00 w dniu poprzedzającym wyjazd.
Ubezpieczenie NNW obejmuje członków PTTK z bieżąco opłaconą składką. Pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.
Zapraszamy!