Bieszczadzka Kolejka Leśna
09.02.2019r.

Klub Górski PTTK „Karpaty” w Przemyślu zaprasza w dniu 9 lutego 2019 r (sobota). swoich członków oraz sympatyków na przejazd Bieszczadzką Kolejką Leśną.
Trasa przejazdu: Majdan – Balnica- Majdan, czas przejazdu ok. 2 godziny.
Program:
Zbiórka uczestników w dniu 9 lutego 2019 r. o godzinie 7.15 na parkingu przy placu Rybim obok MNZP w Przemyślu. Przejazd wynajętym busem firmy „EUROWI” Witold Wasyłeczko do miejscowości Majdan. O godzinie 11.00 przejazd Bieszczadzką Kolejką Leśną. Następnie przejazd do miejscowości Myczków, gdzie zwiedzimy Muzeum Kultury Bojków i w muzealnej kawiarni będziemy mogli spróbować kawy po bojkowsku. Planowany powrót do Przemyśla ok. 19.00.

Wpisowe na wyjazd wynosi: 45 zł i obejmuje koszty przejazdu wynajętym busem i koszty administracyjne.
Cena nie zawiera (płatne indywidualnie na miejscu): biletów na kolejkę leśną – 30zł bilet normalny, 25zł bilet ulgowy, dodatkowo 2 zł za wstęp na zabytkową stację kolejki
biletów do muzeum bojkowskiego – 6 zł bilet normalny, 3 zł bilet ulgowy, dodatkowo 2 zł przewodnik

Wpisowe 45 zł. prosimy wpłacać w biurze PTTK przy ul . Waygarta 3 do dnia 06.02.2019r., pozostałe koszty każdy z uczestników pokrywa we własnym zakresie na miejscu.
Wycieczkę prowadzić będzie: kol. przewodnik Monika Hano.

Organizacja – Klub Górski PTTK „Karpaty” w Przemyślu.
Uczestnictwo w wycieczce jest zgodą na wykorzystanie przez Klub Górski PTTK „Karpaty” swojego wizerunku poprzez publikację zdjęć i filmu z rajdu na stronie www i portalu społecznościowym Klubu.
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie rajdu lub odwołania rajdu z powodu niewystarczającej liczby uczestników, wyjątkowo niesprzyjającej prognozy pogody czy też innych nieprzewidzianych przyczyn, dlatego prosimy śledzić ewentualne ogłoszenia na stronie internetowej Klubu lub Oddziału PTTK w Przemyślu do godz. 15.00 w dniu poprzedzającym wyjazd.
Ubezpieczenie NNW obejmuje członków PTTK z bieżąco opłaconą składką. Pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.
Zapraszamy!