UKRAINA
Wycieczka górska w CZARNOHORĘ
w jubileusz 100-lecia niepodległości Polski i 80-lecia otwarcia obserwatorium astronomicznego na Popie Iwanie

Termin 27-30.09.2018
Program:
27.09. Wyjazd z Przemyśla o godz. 22.00 parking Plac Rybi (obok MNZP);Przejazd nocny na Ukrainę. na trasie P-śl - Stryj - Ivano-Frankovsk - Ilci;

28.09. Śniadanie we własnym zakresie i przejście piesze: Zaroślak - Howerla (najwyższy szczyt Czarnochory) - Jeziorko Niesamowite - Zaroślak. Przejazd do Tatarowa, obiadokolacja, zakwaterowanie,nocleg.

29.09. śniadanie w miejscu zakwaterowania, przejazd z Tatarowa do Ilci, przejazd ciężarówką z Ilci do Szybene. Przejście piesze: Szybene - Pop Iwan - Dzembronia, przejście piesze ok. 9 godz.
przejazd ciężarówką na trasie Dzembronia - Ilci, powrót do Tatarowa, obiadokolacja, nocleg.

30.09. śniadanie, wykwaterowanie, zwiedzanie w drodze powrotnej Jaremcze. Przyjazd do Przemyśla w godzinach wieczornych.

cena: 466 zł,         członkowie PTTK 445 zł
cena obejmuje: transport, ubezpieczenie, przejazd ciężarówką w dwie strony 29.09, 2 x nocleg, 2x śniadanie, 2x obiadokolacja, pilot -przewodnik.
Zgłoszenia wraz z zaliczką 200 zł przyjmowane są w biurze PTTK. Reszta płatna do 15.09.2018