POBYT 14 - DNIOWY W TRUSKAWCU NA UKRAINIE

Wyjazd w dniu 27.09 o godz. 6:00. Plac Rybi.

TERMIN: 27.09 do 10.10.2018

 

Uzdrowisko Truskawiec zasłynęło jako luksusowy kurort i stało się największym europejskim centrum przemysłu zdrowia i wypoczynku, oddalonym od Przemyśla około 100 km. Znajduje się tam 14 naturalnych źródeł mineralnych. Leczenie w tym kurorcie nie opiera się tylko na kuracji pitnej wód mineralnych  ale na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie medycyny i przemysłu kosmetycznego w ekskluzywnym zakładzie przyrodoleczniczym w kompleksie ,,Mirotel  Resort  & Spa”.

Zakład wodoleczniczy ,,Med – Palac” oferuje długą listę zabiegów fizykoterapii przy pomocy aparatury, hydroterapii i balneoterapii. Zabiegi połączone są z piciem wód mineralnych.

Rodzaje zabiegów: hydroterapia, termoterapia, fizykoterapia, profilaktyka powikłań cukrzycy, rehabilitacja po leczeniu operacyjnym- przywrócenie aktywności ruchowej, kompleksowy program oczyszczania organizmu ,,DETOX”, program życie bez alergii, pijalnia wód mineralnych- szeroki wybór wód leczniczych.

Organizujemy wyjazdy do sanatorium w Truskawcu na Ukrainie dla osób z terenu całej Polski z różnymi schorzeniami.

 

CENNIK TURNUSU:

 

Sezon średni  01.09.- 15.11.2018

1300 zł/ osoba – pokój standard 2-os.,

1700 zł/1 osoba w pokoju standard

1700 zł/osoba - apartament suite 2 os.

 

Cena turnusu 14-to dniowego w sanatorium ,,VESNA” uzależniona jest od sezonu, rodzaju zajmowanego pokoju i obejmuje: 13 nocy w pokoju  2-osobowym  z pełnym węzłem sanitarnym, balkonem, lodówką, telewizorem,   3 zabiegi  dziennie wg. wskazań lekarza sanatoryjnego / dwa ,,suche” w miejscu zakwaterowania, jeden ,,mokry” w,, Med – Palace” oddalonym o 5 min. drogi.    Zabiegi odbywają się w każdy dzień łącznie z sobotami i niedzielami, 2 badania lekarskie. Wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu. Transport autobusowy Przemyśl- Truskawiec - Przemyśl, ubezpieczenie  na czas pobytu i przejazdu.

Dokładne informacje można otrzymać W BIURZE PTTK: 16-678-53-74 , e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub www.przemysl.pttk.pl  Adres: ul. Waygarta 3,  37-700 Przemyśl.

BARDZO WAŻNE: na wyjazd na Ukrainę wymagany jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy