KLUB PTTK „POD CIUCHCIĄ”
zaprasza
na wycieczkę w BIESZCZADY
16 czerwca 2018 r. ( sobota )

Program wycieczki :
Wyjazd 16.06.2018 ( sobota ) o godz. 7.00 z Przemyśla z pod Pomnika Orląt.
1. Przejazd busem do miejscowości Roztoki Górne.
2. Przejście piesze szlakiem żółtym z Roztok Górnych (685 m npm), przez Przełęcz Nad Roztokami (801m npm) na szczyt Okrąglik (1101m npm), a następnie szlakiem czerwonym na Jasło (1140m npm). Odpoczynek, czas na posiłek we własnym zakresie.
3. Zejście z Jasła szlakiem żółtym do miejscowości Przysłup (675m npm).
Trasa dł. ok.10 km, czas przejścia ok. 4,5 godz. Punkty do GOT - 16.

4. W drodze powrotnej ognisko i pieczenie kiełbasek ( kiełbaski we własnym zakresie )
5. Powrót do Przemyśla w godzinach późno wieczornych.

Koszt wycieczki dla członków Klubu „Pod Ciuchcią” - 39zł/os ( z opłaconą składką za 2018r)
Koszt wycieczki dla sympatyków Klubu - 47zł/os

Ilość miejsc ograniczona: kalkulacja na 28 osób. Liczy się kolejność zapisów!
Informacje dodatkowe : wycieczka ma charakter górski, przeznaczona dla osób o dobrej kondycji fizycznej, wymagany odpowiedni ubiór i turystyczne obuwie. Można zabrać ze sobą kijki. Koszt wycieczki pokrywa : transport, ubezpieczenie, opłaty parkingowe, opieka pilota i przewodnika. Z uwagi na warunki atmosferyczne, organizator zastrzega sobie możliwość zmiany programu wycieczki lub trasy !!! Proszę również śledzić komunikaty na stronie klubowej na Facebooku.
Zapisy i wpłaty w Oddziale PTTK w Przemyślu, ul. Waygarta 3 do wtorku 12.06. 2018
Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie należy podać: imię, nazwisko, datę urodzenia, adres, telefon do ewentualnego kontaktu. Dodatkowych informacji o wycieczce udziela organizator wycieczki – kol. Małgorzata Nowak, Tel.kom. 602-780-314, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”