Klub PTTK „Pod Ciuchcią”    zaprasza na wycieczkę
08 lipca 2018 r. do SANDOMIERZA na  Jarmark Jagielloński i Turniej Rycerski

Program:
- Wyjazd; 08 lipca 2018 r. (niedziela) o godz. 6 : 15 z Przemyśla spod Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej - parking na Placu płk. Berka Joselewicza,
Program; Sandomierz - nazywany Małym Rzymem, to miasto z wieloma atrakcjami turystycznymi oraz zabytkami. W ostatnim czasie kojarzone z filmem Ojciec Mateusz, do którego zdjęcia kręcone są w tym urokliwym mieście! Zwiedzanie z przewodnikiem najcenniejszych zabytków m.in: Katedra, Zamek, Ratusz, Brama Opatowska, Kościół św. Michała, Stare Miasto, Wąwóz Królowej Jadwigi. W ramach czasu wolnego udział w Turnieju Rycerskim i Jarmarku Jagiellońskim , na którym będzie można zobaczyć pokazy walk rycerskich, inscenizacje historyczne oraz skorzystać z miejscowych wyrobów i zakosztować przygotowanych specjałów. Powrót w godzinach wieczornych. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Koszt wycieczki dla członków Klubu PTTK - 52 zł/os.
Koszt dla osób niezrzeszonych w PTTK - 64 zł/os.

W ramach kalkulacji ujęto koszty : transportu , parkingu, ubezpieczenia, przewodnika, opieka pilota z ew. uwzględnieniem kosztów organizacyjnych. Kalkulacja na 35 os. Przy mniejszej liczbie osób niż 35 zł, możliwa dopłata 3-5 zł/os . Bilety wstępu we własnym zakresie ; Brama Opatowska – 6 zł/4 zł (dopłata dla członków klubu), zabytkowe kościoły – 2 zł/1 zł , Muzeum Diecezjalne -Dom Długosza- 6zł/3 zł
Zapisy z wpłatą w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 do 2 lipca 2018 r. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie należy podać: imię i nazwisko, adres, data urodzenia i tel. (do ew. kontaktu). Dodatkowych informacji udziela Elżbieta Sawicka (tel. 609045446).
Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”