KLUB GÓRSKI PTTK „KARPATY” W PRZEMYŚLU ZAPRASZA
NA RAJD PIESZY NA DWERNIK KAMIEŃ (BIESZCZADY)
21.04.2018r. (SOBOTA)

Program rajdu:
Zbiórka uczestników w dn. 21.04.2018r. (sobota) o godzinie 8:00 przy parkingu autokarowym na Placu Rybim obok budynku Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej. Przejazd wynajętym busem do Zatwarnicy, przejście ścieżką przyrodniczo historyczną : „HYLATY” na Dwernik Kamień (Holica) 1004 m n.p.m. Po drodze: chata bojkowska, wodospad Szepit na potoku Hylaty, okopy z I Wojny Światowej. Zejście do Nasicznego czerwoną ścieżką dydaktyczną „Dwernik Kamień”. Czas przejścia ok. 5 godzin. Powrót do Przemyśla ok. godziny 18:00 Organizator: Klub Górski PTTK „Karpaty”
Cena wyjazdu (kalkulacja na ok. 26 osób):
35 zł. - członkowie PTTK
43 zł. - pozostałe osoby
Cena obejmuje: koszty transportu oraz administracyjne. W przypadku mniejszej liczby osób możliwa kilkuzłotowa dopłata.
Zapisy i wpłata wpisowego w Biurze Oddziału PTTKw Przemyślu ul. Waygarta 3 do dnia 18.04.2018r.
Wpłata nie podlega zwrotowi za wyjątkiem sytuacji, gdy rajd zostanie odwołany lub gdy znajdzie się inna osoba w miejsce rezygnującej.
Każdy uczestnik powinien posiadać: odpowiedni stan zdrowia i kondycję fizyczną (jest to wycieczka górska!), odpowiedni do wędrówki strój i obuwie turystyczne.
Uczestnictwo w wyjeździe jest zgodą na wykorzystanie przez Klub Górski PTTK „Karpaty” swojego wizerunku poprzez publikacje filmów i zdjęć z rajdu na stronie www i portalu społecznościowym klubu.
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie rajdu lub odwołania rajdu z powodu niewystarczającej liczby uczestników, wyjątkowo niesprzyjającej prognozy pogody czy też innych nieprzewidzianych przyczyn, dlatego prosimy śledzić ewentualne ogłoszenia na stronie internetowej Oddziału i Klubu do godz. 15.00 w dniu poprzedzającym wyjazd.
Ubezpieczenie NNW obejmuje członków PTTK z bieżąco opłaconą składką. Pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.
Zapraszamy!