Klub Górski PTTK „Karpaty”
zaprasza na karnawałowy rajd pieszy
w dniu 13.01.2018r.(sobota)

Karnawał to czas radości, tańców i zabaw. W związku z tym w dniu 13 stycznia 2018 roku (sobota) zapraszamy Was na turystyczne rozpoczęcie karnawału.

Trasa pieszej zabawy: Przemyśl- Reczpol - Łętownia - Lipowica - Przemyśl. Wyjazd busem kursowym o godzinie 7.30 z przystanku przy ul. Czarnieckiego (przystanek naprzeciwko dworca PKS). Prosimy o zabranie kiełbasy bo będzie ognisko. Oczywiście bardzo mile widziane są przebrania karnawałowe. Ma być wesoło, kolorowo i radośnie. Podczas wycieczki zrobimy konkurs na najładniejszy strój karnawałowy. Zwycięzca dostanie nagrodę niespodziankę 

Zapisy i wpłata wpisowego kwocie 5 zł w biurze PTTK ul. Waygarta 8 Przemyśl do piątku 12.01.2018r. Ubezpieczenie NNW obejmuje członków PTTK z bieżąco opłaconą składką. Pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie. Każdy uczestnik kupuje bilet na własny koszt u kierowcy busa - cena 4.20zł. Dla osób, dla których trasa będzie zbyt długa istnieje możliwość jej skrócenia oraz powrotu busem do Przemyśla.

Karnawałową wycieczkę przygotowała i poprowadzi przewodnik po powiecie przemyskim kol. Monika Hano.

Zapraszamy!
Zarząd Klubu Górskiego PTTK „Karpaty”.