Klub Górski PTTK „Karpaty” zaprasza na rajd pieszy na Kopystańkę
w sobotę, 27.01.2018 r.
Mija rok, jak odszedł nasz nieodżałowany kolega, prezes i założyciel klubu Darek Hop.
Zarząd Klubu Górskiego PTTK „Karpaty” w Przemyślu zaprasza wszystkich członków i sympatyków na rajd do miejsca, które Darkowi zawsze było szczególnie bliskie. Od zarania klubowych wędrówek, corocznie organizował On zimowe rajdy na Kopystańkę, prowadząc nas na tę kultową górę różnymi drogami.
Aby uczcić pamięć „Harnasia”, 27.01.2018r.,w przededniu pierwszej rocznicy Jego śmierci, znów wybierzemy się na zimowy rajd pieszy na Kopystańkę. Tam, na szczycie, na ramieniu triangula zostanie odsłonięta pamiątkowa tabliczka, a po zakończeniu uroczystości rozpalimy ognisko w zagajniku, pod starą lipą u podnóża Kopystańki, w miejscu, gdzie zawsze czynił to Darek. Będzie czas na wspomnienia i turystyczny popas.

Program rajdu:
Zbiórka uczestników 27.01.2018 r. o godz. 7.25 na parkingu BUS przy Kamiennym Moście. Wyjazd do Rybotycz busem Firmy Usługowo-Transportowej Witold Wasyłeczko (Eurowit) o godz. 7.30.

Przejście piesze żółtym szlakiem z Rybotycz na miejsce uroczystości. Po jej zakończeniu -turystyczny popas przy ognisku. Po zejściu do Rybotycz, ok. godz. 14 wyruszymy zamówionym busem w drogę powrotną do Przemyśla.

Przejazd na koszt uczestników (płatne w busie) – 10 zł (w obie strony). Prosimy o zabranie z sobą wiktuałów na popas przy ognisku, a także gadżetów klubowych – szalików, plakietek, odznak itp.

Ubezpieczenie NNW obejmuje członków PTTK z opłaconą składką. Pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.
Zgłoszenia telefoniczne (166785374) lub osobiście w biurze O/PTTK w Przemyślu, ul. Waygarta 3 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24.01.2018r.
Serdecznie zapraszamy Koleżanki i Kolegów.

Zarząd Klubu Górskiego PTTK „Karpaty”.