KLUB „POD CIUCHCIĄ” PTTK O/PRZEMYŚL
zaprasza 20.08. 2017 r. (niedziela)
do KRASNEGOSTAWU
na 47. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów "Chmielaki Krasnostawskie"2017

Orientacyjny program:
Godz. 6.30 - wyjazd z Przemyśla spod Pomnika Orląt Przemyskich,
godz. 8.30 - zwiedzanie Zespołu Pałacowego Zamojskich w ŁABUNIACH,
godz. 10.30 msza święta w intencji chmielarzy w kościele św. Franciszka Ksawerego
w Krasnymstawie,
godz. 11.30 Korowód Chmielakowy: Plac kościelny – Plac 3-go Maja – Matysiaka – Oleszczyńskiego – Sikorskiego - Dworek,
godz. 12.00 na Rynku w Krasnymstawie odbywają się m.in.: Obrzęd Chmielakowy, wręczenie medali w Konsumenckim Konkursie Piw, Miejska Orkiestra Dęta Miasta Brzeska, Zespoły Taneczne z KDK, Kiermasz Sztuki Ludowej oraz Przegląd Kapel Podwórkowych:
* Kapela Uroczysko
* Kapela Bum Ta Ra Ra
* Andrychowska Kapela Wujka Jaśka
* Kapela STAH z Werbkowic, Kapela Hańszczanie,
ok. godz. 14.00 - zwiedzanie Muzeum Regionalnego w Krasnymstawie, którego siedzibą jest zabytkowe dawne kolegium jezuickie. Cena biletu 9 zł normalny, 5 zł ulgowy(emeryci, renciści, dzieci (do 7 lat bezpłatnie) i młodzież. Indywidualnie można również zwiedzać zabytki w Rynku i wokół niego, a także zjeść coś na gorąco. Istnieje możliwość zamówienia posiłku w restauracji "Krasna Chata" w m. Wał pod Krasnystawem.

Koszt wycieczki :
– 50 zł – członkowie PTTK
– 62 zł – sympatycy Klubu i PTTK

Przewidywany wyjazd z Krasnegostawu ok. 17.00, powrót do Przemyśla ok. 21.00

Świadczenia gwarantowane w ramach kosztów wycieczki; transport (kalkulacja na 30 osób), ubezpieczenie, opieka pilota i przewodnika.

Zapisy i wpłaty w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta do 16.08.2017 r. (środa).

Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Osoby zgłaszające się telefonicznie zobowiązane są do wpłat przelewem na Konto PEKAO S.A. I/O Przemyśl 80 1240 2568 1111 0000 3629 4259 z zaznaczeniem tytułu wpłaty lub osobiście należności za wycieczkę najpóźniej w terminie do trzech dni. Po tym terminie będą skreślane z listy uczestników wycieczki.

Przy zapisie sympatycy PTTK–u podają do ubezpieczenia; adres, DATA URODZENIA. Wszelkie pytania
i wątpliwości proszę kierować na tel. 506 711 741 Stanisława Bańcarz lub do PTTK, ul. Waygarta 3, tel. 16 678 53 74

Zarząd Klubu PTTK. "Pod Ciuchcią"