Biuro Turystyczne „PTTK Przemyśl” zaprasza na wakacyjne wycieczki jedno i dwu dniowe do Lwowa w następujących terminach:

22.07- wycieczka 1 dniowa

29.07-wycieczka 1 dniowa

05.08- wycieczka 1 dniowa

12-13.08- wycieczka 2 dniowa

14.08- wycieczka 1 dniowa

19.08- wycieczka 1 dniowa

26-27.08 wycieczka 2 dniowa

Oferujemy Państwu wycieczki w najwyższym standardzie, z zakwaterowaniem w Hotelu ***  z wyżywieniem zarówno na wycieczkach 1 jak i 2 dniowych, z profesjonalną kadrą pilocką i przewodnicką oraz niezapomnianymi wrażeniami z pięknego Lwowa.  Wycieczki do Lwowa to nasza specjalność !

NIE CZEKAJ ZAPISZ SIĘ NA WYCIECZKĘ JUŻ DZIŚ !!

ZAPISY PRZYJMOWANE SĄ CAŁĄ DOBĘ POD NR. TEL. 16 678 53 74

LUB OSOBIŚCIE W BIURZE W PRZEMYŚLU UL. WALEREGO WAYGARTA 3

UWAGA! NA WYJAZD DO LWOWA OBOWIĄZUJĄ WAŻNE PASZPORTY MINIMUM 3 MIESIĄCE.

ZAPRASZAMY !!!

PROGRAMY:

“Ni ma jak Lwów” 1 dzień

Spotkanie z pilotem o godzinie 5:45 na parkingu dla autokarów pod Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej w Przemyślu- pl. Berka Joselewicza. Wyjazd na Ukrainę, przez przejście graniczne w Medyce. Spotkanie z przewodnikiem we Lwowie. Zwiedzanie: Cmentarz Łyczakowski - groby Zapolskiej, Bełzy, Banacha, Grottgera, Ordona, Konopnickiej, Cmentarza Orląt Lwowskich. Przejazd na Wysoki Zamek – Kopiec Unii Lubelskiej – panorama miasta Lwowa. Przejazd na stare miasto. Obiad w restauracji. Zwiedzanie: Katedra Greckokatolicka, Katedra Ormiańska, pomnik Adama Mickiewicza, Katedra Łacińska, gdzie król Jan Kazimierz składał śluby narodu polskiego, Rynek Główny. Spacer Wałami Hetmańskimi.  Wieczorny  powrót do Polski.

Koszt wycieczki:  członkowie PTTK  120 zł

pozostałe  osoby  130 zł

cena obejmuje: opieka pilota, usługa przewodnicka, bilety do zwiedzanych obiektów ubezpieczenie (KL 10 000 euro, NNW 2000 euro, bagaż 200 euro)obiad, transport.

„Ni ma jak Lwów” – 2 dni

Dzień 1

Zbiórka uczestników w umówionym miejscu o godzinie 6:00, przejazd do Lwowa przez przejście graniczne w Medyce. Przejazd panoramiczny po Lwowie: Kościół Św. Elżbiety, Dworze Główny, Gmach Uniwersytetu Lwowskiego, Gmach Politechniki Lwowskiej, Park Stryjski. Zwiedzanie Cerkwi Św. Jura i Rynku Starego Miasta, Katedry Ormiańskiej, Katedry Łacińskiej, Kaplica Boimów, obiad, zakwaterowanie, czas wolny. Spektakl w Operze Lwowskiej, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego z Cmentarzem Obrońców Lwowa, wejście na Wysoki Zamek z Kopcem Unii Lubelskiej czas wolny na zakupy, obiad, powrót do Polski przez przejście graniczne w Medyce. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

Koszt wycieczki:  członkowie PTTK  305 zł

pozostałe osoby   320 zł

Cena obejmuje: transport, opieka pilota-przewodnika, ubezpieczenie, 2x obiad, 1 x śniadanie, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, bilet do Opery, nocleg w hotelu ***