Klub Górski PTTK „Karpaty” oraz organizator i prowadzący rajd zapraszają w dniu 8 lipca 2017r. na rajd pieszy urokliwymi szlakami Roztocza Wschodniego na trasie:

Narol –Młynki – rez. Las Bukowy – Huta Szumy – Rebizanty – przejście przez rezerwat Nad Tanwią – wzgórze Kościółek (252 m) – potok Jeleń – Susiec. 18 km.

Program:

Wyjazd z Przemyśla w sobotę 08.07.2017r. o godz. 6.28 pociągiem do Jarosławia, stąd o godz. 8.00 busem firmy AFAR jedziemy do Narola. Na trasę wyruszamy około 9.30. Trasa około 25 km łatwa: drogi piaszczysto-asfaltowe i piaszczysta ścieżka prowadząca przez najpiękniejsze  okolice szumów rzeki Tanew i potoku Jeleń. W Narolu i Suścu istnieje możliwość zakupu artykułów spożywczych.

Powrót szynobusem z Suśca wyjazd 18.13, przyjazd do Muniny 20.38. Tu przesiadka na pociąg do Przemyśla o godz. 21.01, przyjazd do stacji Przemyśl Gł. 21.43. Całkowity koszt powrotu do Przemyśla 25,50zł. W wypadku przejazdu większej grupy istnieje możliwość zakupu biletu zbiorowego dla 4 osób na hasło „Ty i raz, dwa, trzy”. Osoby posiadające zniżki na pociągi REGIO proszone są o zaopatrzenie się w stosowne dokumenty.

Wszystkie przejazdy uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Każdy uczestnik powinien posiadać: odpowiednie obuwie i odzież dostosowaną do pogody, dokument tożsamości (członkowie PTTK również legitymację). Wymagana dobra kondycja fizyczna.

Organizacja i prowadzenie – kol. Andrzej Klimczak, współpraca - Klub Górski PTTK „Karpaty”.

Ubezpieczenie NNW obejmuje członków PTTK z opłaconą składką na 2017r. Pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.

Zgłoszenia telefoniczne (166785374) lub osobiście w biurze O/PTTK w Przemyślu, ul. Waygarta 3 .

Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w programie rajdu, dlatego też proszę śledzić ewentualne ogłoszenia na stronie internetowej Klubu.