Biuro Turystyczne PTTK zaprasza na wycieczkę 
02.05.2017
LWÓW INACZEJ– SZLAKIEM ULIC, ULICZEK I ZAUŁKÓW


Zbiórka uczestników: godzina 05:45 na parkingu dla autokarów przy Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej na placu Berka Joselewicza. Przejazd do Lwowa przez przejście graniczne w Medyce. We Lwowie zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego oraz Cmentarza Orląt, Rynku, Katedry Łacińskiej i Ormiańskiej, czas wolny. Następnie spacer ulicami: Akademicką, Kopernika, Kościuszki, Słowackiego, Uniwersytecką, przy których znajdują się takie zabytki jak: Pałac Potockich, Ossolineum, Poczta Główna, Cytadela, Uniwersytet Lwowski. Wyjazd w drogę powrotną do Przemyśla ok godziny 18:00.

Koszt wycieczki dla członków PTTK - 85 zł
Koszt wycieczki dla pozostałych osób – 90 zł

cena obejmuje: transport, opłatę graniczną, parkingi, opiekę pilota, usługę przewodnicką, ubezpieczenie (KL 10 000 euro, NNW 2000 euro, bagaż 200 euro), bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

Zapisy i wpłaty: w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 do 26.04.2017 r (środa). Osoby zgłaszające się telefonicznie zobowiazane są do wpłat przelewem lub osobiście należności za wycieczkę najpóźniej w terminie do trzech dni. Po tym terminie będą skreślane z listy uczestników wycieczki.

Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie sympatycy PTTK podają do ubezpieczenia; adres, datę urodzenia