Biuro Turystyczne PTTK zaprasza

na

„Wrocław i Perły Dolnego Śląska” 3 dni    

            

 

Dzień 1 – 04.08.17

 Zbiórka uczestników o godz. 4:00 pod Kościołem Salezjanów w Przemyślu i przejazd do Wrocławia, przyjazd ok godz 11:00. Przejazd pod Halę Stulecia, spacer po Ogrodzie Japońskim, a następnie wizyta we Wrocławskim ZOO oraz zwiedzanie Afrykarium. Zakwaterowanie w Hostelu, Obiadokolacja, wieczorny spacer po rynku, czas wolny, nocleg.

Dzień 2 – 05.08.2017

Śniadanie w hostelu,  przejazd do Jaworzyny Śląskiej, zwiedzanie Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa, Kościoła Pokoju w Świdnicy. Przejazd do Wałbrzycha, zwiedzanie Zamku Książ, powrót do Wrocławia, obiadokolacja i udział w wieczornym pokazie Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej. Nocleg.

Dzień 3 – 06.08.2017

Śniadanie w Hostelu, wykwaterowanie, zwiedzanie Wrocławia z przewodnikiem w programie- Ostrów Tumski, Rynek Starego Miasta z Ratuszem, Panorama Racławicka, czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną do Przemyśla. Przyjazd w godzinach wieczornych.

Koszt wycieczki : 534 zł/ 1 os.  (kalkulacja dla 50 os)

Cena obejmuje: 2x nocleg w hostelu(pokoje 4-6 os. z łazienkami), 2 x śniadanie, 3x obiadokolacja, pilotaż, przewodnictwo, transport, ubezpieczenie, bilety wstępu

Biuro zastrzega sobie prawo do zmiany programu wycieczki z przyczyn niezależnych od siebie  np. zamknięcie obiektów  dla zwiedzających w wybranym terminie.

Zapisy wraz z wpłatą zaliczki do 06.05.17. Pozostała  część płatna do 28.07.17